POLICE PEWJA2227410

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Кафеава, сребрена, сина
Материјал на ремче: Кожа
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха