SALE 59%

POLICE PEWJF2204802

Original price was: 12,790.00 ден.Current price is: 10,232.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Кафеава, бела, сива
Материјал на ремче: Кожа
Големина: 34 x 51 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголна
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха