SALE 59%

POLICE PEWJF2227101

Original price was: 12,190.00 ден.Current price is: 9,752.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна, сребрена
Материјал на ремче: Кожа
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха