POLICE PEWJH2228104

Original price was: 10,790.00 ден.Current price is: 8,632.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха