SALE 59%

POLICE PL 14383JSR/04

Original price was: 8,790.00 ден.Current price is: 7,032.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Кафеава, бела, розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Календар:Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха