SALE 59%

POLICE PL 15288JSR/02

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Темно кафеава, црна, розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 21 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха