SALE 59%

POLICE PL 15404JSB/02

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 7,992.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Темно сина, црна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха