SALE 59%

POLICE PL 15690MSG/D22MM

Original price was: 8,790.00 ден.Current price is: 7,032.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха