SALE 59%

POLICE PL15404JS/03

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Кафеава, сина, сребрена, розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Елегантен, класика
Гаранција: 2 години

На залиха