POLICE PT1508511 3-59

1,790.00 ден

Бренд: Police Spike
Боја: Маслинесто зелена
Материјал: Кожа
Прегарди во паричник: За кредитни картички
Пол: Машки
Гаранција: 1 години

На залиха