SALE 59%

POLICE PT168288-1-2

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Кафеава
Материјал: Кожа
Димензии на паричник: 200 мм * 100 мм * 25 мм
Прегарди во паричник: за кредитни картички, за монети и за банкноти
Пол: Унисекс
Гаранција: 2 години

Нема во залиха