SALE 59%

POLICE PT7248121 6-1

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,752.00 ден.

Бренд: Police Drick
Боја: Црна
Материјал: Кожа
Димензии на паричник: 110 мм x 90 мм
Прегарди во паричник: За кредитни картички и за банкноти
Пол: Машки
Гаранција: 1 години

На залиха