QUANTUM Z320

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Quantum
Боја: Златна, бела
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха