SALE 59%

Rocco Barocco RB.1301M-07J

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Rocco Barocco
Боја: Зелена, златна
Материјал на ремче: Гумено
Материјал на куќиште: Гумено
Дијаметар: 41 мм
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: За секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха