SALE 59%

Rocco Barocco RB.4659L-01M

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 7,192.00 ден.

Бренд: Rocco Barocco
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 33 мм
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха