SALE 59%

Rocco Barocco RB.4878L-04M

Original price was: 10,190.00 ден.Current price is: 8,152.00 ден.

Бренд: Rocco Barocco
Боја: Сребрена, златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха