SKAGEN SKJ1212998

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Димензии на обетки: 36.5 мм * 3.2 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха