SKAGEN SKJ1265791

3,690.00 ден

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна, сива металик
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 650 мм
Димензии на привезок : 37 мм * 4 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха