SKAGEN SKJ1340040

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 2,792.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Димензии на обетки: 34.7 мм * 13 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха