SALE 59%

SKAGEN SKJ1341040

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 470 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 420 мм- 470 мм
Големина на приверзок: 18.5 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха