SALE 59%

SKAGEN SKJ1391998

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна, црна, сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 33.7 мм
Ширина на обетки: 12 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха