SALE 59%

SKAGEN SKJ1440791

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна, бела
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, бисери
Ширина на обетки: 6 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха