SKAGEN SKJ1446998

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Златна, сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Димензии на обетки: 10 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха