SALE 59%

SKAGEN SKJ1451998508

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Златна, сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Дијаметар на прстен: 16 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха