SALE 59%

SKAGEN SKJ1514710

Original price was: 3,890.00 ден.Current price is: 3,112.00 ден.

Бренд: Skagen
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Вкупна должина на ланче: 559 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха