SALE 59%

TOMMY HILFIGER TH1782624

Original price was: 12,390.00 ден.Current price is: 9,912.00 ден.

Бренд: Tommy Hilfiger
Боја: Розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха