SALE 59%

VICTORIA CRUZ A2521-35T

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Златна, бела
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха