VICTORIA CRUZ A2791-20T

Original price was: 1,100.00 ден.Current price is: 880.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Златна, зелена
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха