SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3068-02G

Original price was: 3,100.00 ден.Current price is: 2,480.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Розово златна
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха