VICTORIA CRUZ A3112-1G

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,592.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Choker
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен,  за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха