SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3202-99G

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Teardrop
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха