SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3244-1A

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Triple Oval Rosaline
Боја на прстен: Сребрена, розвева, виолетова
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха