SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3250-85T

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine
Боја на обетки: Сребрена, нијанси на сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха