SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3251-12G

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Oval Mini
Боја: Сребрена, виолетова
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха