SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3253-10A

Original price was: 2,090.00 ден.Current price is: 1,672.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Open
Боја на прстен: Сребрена, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха