VICTORIA CRUZ A3257-86G

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Teardrop
Боја: Розово златна, розева
Материјал: Сребро со розово златна позлата и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха