SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3275-30T

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 1,992.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine You an I
Боја на обетки: Розово златна, розева, виолетова
Материјал: Сребро со розово златна позлата и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха