SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3331-35T

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 720.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Златна, бела
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Големина на обетки: XS
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха