SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3334-28T

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,632.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Minimal Circle
Боја: Розово златна
Материјал: Сребро со розово златна позлата и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха