SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3337-7A

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Minimal Crystal
Боја на прстен: Сребрена
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха