VICTORIA CRUZ A3344-7T

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Minimalism
Боја на обетки: Сребрена
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха