SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3383-7G

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,592.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Star Crystal
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха