SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3395-76T

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Triple
Боја на обетки: Сребрена, розева, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха