SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3451-18T

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,632.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Hoop
Боја на обетки: Сребрена, светло сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха