SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3486-28T

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 792.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Lovers Double Heart
Боја на обетки: Розово златна
Материјал: Сребро со розово златна позлата
Стил: Секојдневен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха