SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3488-28T

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Maia Crystal
Боја на обетки: Златна
Материјал: Позлатено сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха