VICTORIA CRUZ A3491-86T

Original price was: 2,290.00 ден.Current price is: 1,832.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Maia Criolla powder
Боја на обетки: Розово златна, розева
Материјал: Сребро со розово златна позлата и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха