VICTORIA CRUZ A3514-1T

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Fiora
Боја на обетки: Сребрена, сина, виолетова
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха