VICTORIA CRUZ A3521-1A

Original price was: 3,190.00 ден.Current price is: 2,552.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Fiora
Боја на прстен: Сребрена, виолетова
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха