SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3530-8G

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Crystal Triple
Боја: Сребрена, нијанси на сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха